Kompletny Przewodnik Po Zakładach Sportowych Dla Początkującyc

Kompletny Przewodnik Po Zakładach Sportowych Dla Początkujących

Najlepsi Bukmacherzy Z Różnymi Odmianami Opcji Cash-out

Istnieją dwa przypadki, t których obstawiający korzystają z tej opcji – kiedy zakład jest bliski wygranej lub gdy zakład jest bliski przegranej. W pierwszym sytuacji, gracz akceptuje niższą kwotę od bukmachera, aby uniknąć niespodzianek. W pewnych okolicznościach w Betclic funds out może zostać tymczasowo zawieszony.

Jak już wspomnieliśmy, funkcja cash out there jest obecnie dostępna u większości legalnych polskich bukmacherów – chcąc być em bieżąco z trendami, po prostu musieli ją wprowadzić. U każdego bukmachera wysokość dla cash away szacowana jest poprzez specjalny algorytm. Działa on nie wy??cznie na zakładach akumulowanych, ale także we na kuponach pojedynczych. Na tle konkurencji wyróżnia się about tym, że łączy się upon automatycznie z wysokimi kursami znajdującymi się watts ofercie, a także z grą bez podatku, corp jest mega unikalnym udogodnieniem. Funkcja “cash-out” została wprowadzona przez Superbet, aby gracze mogli szybko i really bez ryzyka zapisywać zyski pieniężne na bankrollu. Aby odnosić sukcesy w świecie bukmacherskim, potrzebny jest zdrowy rozsądek i unikanie działania pod wpływem emocji.

Zakłady Bukmacherskie Betters

Funkcji Cashout, gracz może obniżyć swoje straty, light beer czasami będzie notował znacznie mniejszy income, gdy zdecyduje się em jej wykorzystanie mostbet. Ważnym warunkiem dodatkowym skorzystania z opcji cashout w STS jest to, że żaden z meczów wybranych z oferty pre-match, jakie znajdują się jeszcze na kuponie – nie und nimmer może być t toku. Określona wartość cash out, jaką oferuje bukmacher – jest dostępna tylko t konkretnym momencie. Jest to sytuacja, t której jeden z . tenisistów rezygnuje z gry” “unces przyczyn zdrowotnych. Wiele razy” “już zdarzały się sytuacje, t których „pewniaczki” zawodziły, a najmniej prawdopodobne typy okazywały się tymi poprawnymi. Dlatego funkcja cash out jest dobrym sposobem na to, aby to ryzyko zminimalizować mostbet.

Gracze powinni również dostosować strategię Cashout perform swoich preferencji i in fact oczekiwań. Ważne jest, aby monitorować sytuację na boisku i actually podejmować decyzje capital t oparciu u aktualne zmiany watts przebiegu meczu. Jeśli sytuacja na boisku zaczyna się zmieniać i nasza drużyna traci przewagę, warto sprawdzić aktualny kurs Funds Out, który proponuje bukmacher. Przy korzystaniu z cash out, pamiętaj o opłatach, które mogą być naliczane przez bukmachera. Dlatego zawsze bądź świadomy kosztów związanych z funkcją Cash Out we bierz je pod uwagę podczas podejmowania decyzji.

Najlepsi Bukmacherzy Z Opcją Cash-out

Pamiętaj, że w forBET wygrana keineswegs może być mniejsza od stawki kuponu! Dodatkowo opcją wypłaty nie und nimmer są objęte wszystkie kupony, tidak więc warto trzymać rękę na pulsie i sprawdzać, gdy można skorzystać z cashoutu u tego bukmachera. Załóżmy, że mamy 3 mecze hokejowe na kuponie, unces których dwa już się odbyły em naszą korzyść. Będziemy uważnie obserwować funkcjonalność cashoutu w BetClic bonus, czy 10 posiadający francuskie korzenie bukmacher zdystansuje stawkę pozostałych legalnych bukmacherów w Polsce.

 • Cash away, czy też early on cash out to usługa niezwykle popularna u międzynarodowych bukmacherów, która” “powoli zaczyna stawać się coraz powszechniejsza także w Polsce.
 • Na przykład stawiamy 100 PLN, a maksymalna możliwa wygrana w sytuacji rozstrzygnięcia wszystkich trzech wyników wynosi 548 PLN.
 • Wówczas, co naturalne, możesz stracić wiarę, że kolejny zakład zaświeci się na zielono.
 • Najlepszą strategią dla wytypowania poprawnego wyniku jest zapoznanie się ze statystykami we actually aktualnymi kursami.
 • To pomyłka bukmachera, który kurs powinien ustalić na poziomie u kilkanaście groszy niższym.

Natomiast surebet to zakład, który daje stuprocentową szansę powodzenia (także łączy się z kontrą we tradingiem). Ten pierwszy to rodzaj zakładu, na który sprachkurs jest wyższy niż wskazywałaby na to be able to logika czy – co istotniejsze – obliczenia. To pomyłka bukmachera, który kurs powinien ustalić na poziomie o kilkanaście groszy niższym.

Kiedy Warto Skorzystać Z Opcji Cashout?

Bonusów na darmowe zakłady, aby zapoznać się z ofertą i kursami danego bukmachera. Wielu bukmacherów oferuje różnego typu bonusy i promocje, które mogą znacznie zwiększyć atrakcyjność obstawiania zakładów sportowych. Bonusy u bukmachera in order to dodatkowe środki execute wykorzystania lub darmowe zakłady, które można otrzymać po spełnieniu określonych warunków. Unikanie typowych błędów, tego rodzaju yak obstawianie pewniaków bądź brak dyscypliny finansowej, jest zasadnicze. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie powinny być traktowane przede wszystkim ksfd forma rozrywki, a nie veoma pewny sposób na zarabianie pieniędzy mostbet app.

 • Innymi słowy, operator pozwala obstawiającemu zagrać jakiś zakład bez jego wkładu własnego.
 • Jeśli lubisz obstawiać zakłady SOLITARY i potrzebujecie kapitału, to lepiej proceed ugrać za pomocą dodatkowych premii finansowych.
 • Po wyborze odpowiedniego bukmachera należy zarejestrować się watts serwisie i actually przejść przez proces weryfikacji – zwykle trwa to dosłownie chwilę.
 • Ciej zagraniczni bukmacherzy oferują cash w porządnej kwocie nawet w sytuacji, gdy zdarzenie keineswegs przebiega po naszej myśli.

Czasami wybór ten jest niedostępny, a niekiedy nie współpracują z nim kupony live. Te wszystkie powody sprawiają, że należy wcześniej przeanalizować bieżącą ofertę zakładów bukmacherskich. Wypłata środków i wcześniejsze zamknięcie zakładu watts całkowitej mierze zależy od bukmachera.

Strategie I Taktyki Związane Z Cashoutem

Jeśli gracz uświadomi sobie, że zagrana przez niego stawka w praktyce właśnie idzie w zapomnienie, może szybko zareagować i dokonać money outu. Z jednej strony, może to zrobić zanim bukmacher zauważy, co się dzieje, w efekcie czego uda mu się wyjść mhh plus. Z drugiej – w” “momencie krytycznym może wypłacić mniej, niż postawił, ale to we tak lepsze niż zero.

Jest to narzędzie oferowane przez większość renomowanych” “bukmacherów online, które umożliwia graczom wcześnie zamknięcie swojego zakładu przed zakończeniem wydarzenia sportowego. Zakłady bukmacherskie mają taką zasadę, że in order to od operatora zależy, czy pozwoli skorzystać z funkcji cash out, czy jednak? U bukmachera Fortuna z razu otrzymasz informację z kwotą, która jest do zyskania przy zgodzie na cash-out. Opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu daje możliwość zabezpieczenia wygranej albo minimalizowania strat. Możliwość konstruera, nie jest dostępna u wszystkich polskich bukmacherów – a szkoda.

Czym Jest Cashout?

W ramach wirtualnych zakładów na piłkę nożną możesz obstawiać podobne rynki, jak w sytuacji normalnej oferty em mecz piłkarski. Wyścigi psów, koni oraz samochodowe koncentrują się głównie na przedziałach miejsc, zwycięzcy rywalizacji lub zakładach na over/under. Podobnie, jak w przypadku gier karcianych, tak również w sportach virtualnych zakłady rozliczane są po zakończeniu każdej rundy.

 • W sytuacji przedmeczowych zakładów SOLO gracz keineswegs odzyska nawet całości stawki, za którą pierwotnie zagrał coupon.
 • Jeżeli tylko prognozowana wysokość cashout’u przekroczyła stawkę, za jaka opłacony został coupon – opcja money out staje się aktywna.
 • W ciągu ostatniej dekady zakłady bukmacherskie online stały się powszechnie dostępnym sposobem na zwiększenie emocji związanych unces ulubionymi wydarzeniami sportowymi i keineswegs wy??cznie.
 • Go+Bet pozwala na częściowe lub pełne zamknięcie zakładów, a Betclic oferuje cashout na zakłady singiel i kombi.

Ta powinna być i ngakl niezła, bowiem uwzględniając tylko dwa pierwsze mecze, kurs akumulowany wynosi 8. 61, a więc całkiem sporo jak na dwa zdarzenia. Dosłownie oznacza to tyle, że z funds out’u nie zarobisz nigdy tyle, corp w przypadku, t którym czekałbyś perform finalnego rozstrzygnięcia swojego kuponu. Algorytmy bukmacherów dokładnie obliczają jakie jest prawdopodobieństwo, że Twój kupon będzie wygrany czy przegrany i na tej zasadzie wyliczany jest cash out. Istotą tej opcji nie jest zatem in order to czy cash away zostanie zaproponowany, alcohol kiedy warto z niego skorzystać. Po wyborze odpowiedniego bukmachera należy zarejestrować się w serwisie we przejść przez proces weryfikacji – zwykle trwa to dosłownie chwilę. Po udanej rejestracji możemy obstawić nasz pierwszy zakład i cieszyć się z opcji money outu, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

#7 Obstawianie Z Cash Out There W Totolotek

Cash out there prowokuje graczy perform odwrotnego działania, wywołuje presję, której wielu ulega, zapominając o logicznym i spokojnym podejściu, które watts bukmacherce są potrzebne. W efekcie czego mniej doświadczeni gracze wpadają watts pułapkę, zapominając u wcześniej obranych strategiach, a koncentrują się em nowinkach pokroju money outa. Jest to nic innego, grunzochse możliwość odnalezienia interesującego nas zakładu względnie gracza, który zaakceptuje zaoferowany poprzez nas kurs.

 • Szczególnie t przypadku jeśli dane zdarzenie odbywa się dopiero następnego dnia, bądź jeszcze później.
 • Na koniec warto dodać, że dostępność opcji cash-out uzależniona jest od kursów nierozliczonych zdarzeń, pozostających na kuponie.
 • Oczywiście przedsi?biorstwa bukmacherskie keineswegs wprowadziły tej opcji zatem, że ngakl wyj?tkowo troszczą się um graczy.
 • A gdyby wiedzieli um co chodzi z tym cashoutem, systemem bukmacherskim, handicapem itd, to gra by simply całościowo się zmieniła.
 • Kiedy widzimy, że dany typ nie und nimmer sprawdzi się, można na szybko obstawić zakład odwrotny, który zabezpieczy nam wygraną w chociaż jednym z przypadków.

Jeżeli wszystkie rozegrane mecze mamy zaznaczone “na zielono”, a pozostałe się jeszcze nie rozpoczęły, to wtedy bez żadnych problemów możemy skorzystać z opcji cash out. Standardem jest już lekkie podwyższanie kursu całego kuponu, jeśli zdecyduje się postawić mhh nim kilka wydarzeń, np. Cash-out przyda się gdy bukmacher mother złe kursy i zależy ci em bardzo szybkim postawieniu zakładu przeciwnego. Może to wystąpić w krytycznej sytuacji em boisku, która sprzyja przegraniu kuponu, np.

Czy Funkcja Cash Out Jest Dostępna Em Żywo Podczas Trwania Wydarzenia Sportowego?

Ten pierwszy to rodzaj zakładu, em który kurs jest wyższy niż wskazywałaby na to logika bądź – company istotniejsze – obliczenia. Możesz cash out’ować cały coupon względnie wybrane selekcje mhh kuponie, w zależności od oferty bukmachera. Pełny cash-out within order to funkcja, która umożliwia graczowi pełne wycofanie zakładu przed jego zakończeniem.

Gdybyśmy przyjrzeli się bliżej zasadom funkcjonowania buków mhh polskim rynku, to be able to wszystko nabiera sporo sensu. Pamiętaj, simply by zanim założysz konto we wpłacisz pierwszy depozyt, sprawdzić funkcjonowanie cashoutu u danego bukmachera. Czasami wybór five jest niedostępny, a brand new niekiedy nie współpracują z nim kupony” “survive.

Czy Mogę Skorzystać Z Opcji Cash-out, Jeśli Za Zakład Zapłaciłem Punktami Lojalnościowymi? ”

Warto także wiedzieć, że t przypadku rozliczenia za pomocą cash outu obrót nie jest zaliczany do bonusowych wymogów obrotowych. Należy także pamiętać, że jeżeli chcemy zamknąć zakład na naszym kuponie, nie może upon zawierać ani jednego przegranego typu. Przechodząc teraz do koszykówki, również tu opcja cash out staje się coraz bardziej popularna.

Jednak pełny cash out there there może jednocześnie oznaczać, że obstawiający rezygnują z potencjalnie większych wygranych, jeśli zakład był em dobrej drodze perform zwycięstwa. Na pewno nie istnieje cudowny przepis em wzięcie cashout’u i actually cały proces wartościowania bazuje w większości na przeczuciu. Wysokość kwoty cash away jest wprost proporcjonalna perform prawdopodobieństwa tego, że cały discount okaże się wygrany. Wykorzystanie “bezpiecznika” to postacji przycisku cash out do chwili, kiedy żadne se zdarzeń nie jest przegrane – within order to duży gemütlichkeit dla gracza.

Kursy

Zakład lay daje znacznie mniejszą potencjalną wygraną niż zakład back again i trzeba o tym pamiętać. Dla użytkownika wcielającego się w rolę bukmachera kurs nie sowie nimmer oznacza potencjalnej wygranej, lecz potencjalną przegraną. Analizując ofertę bukmachera Superbet, możemy stwierdzić, że jest on uznawany za najlepszego bukmachera unces opcją Cashout watts Polsce. Superbet posiada niską marżę na piłkę nożną we pozwala na skorzystanie z cashoutu w dowolnym momencie, nawet wcześniej niż rozpoczęcie danego wydarzenia. Superbet zapewnia swoim graczom wygodę i łatwość korzystania z opcji Cashout poprzez intuicyjną i przejrzystą aplikację mobilną.

 • Takie sytuacje zwykle nie trwają długo, jednak wymagają czujności ze strony gracza, jeśli chce on skorzystać unces cashoutu.
 • Jeśli skorzysta się z usług giełdy o niskiej płynności, istnieje ryzyko, że zaproponowany zakład nie zostanie dopasowany.
 • Możliwa wygrana w przypadku poprawnego rozstrzygnięcia całego kuponu to 201, fifty-two PLN już po odliczeniu 12% podatku bukmacherskiego.
 • Tak, funkcja funds out zazwyczaj jest dostępna na żywo podczas trwania wydarzenia sportowego.

Ponieważ wypłata cashout może powodować pewne wątpliwości, postanowiliśmy pokazać to em konkretnych przykładach. Czasami wybór five jest niedostępny, a company new czasem nie und nimmer współpracują z nim kupony live. Skupienie na kilku elementach – obstawiając warto skupić się em jednej lub dwóch dyscyplinach sportu, w których dysponujesz największą wiedzą lub najczęściej je oglądasz. W ten sposób będziesz w stanie ekspercko podejść do proponowanych zakładów i ocenić, czy zajecia unces wystawione na dane spotkanie są warte typowania.

#3 Obstawianie Z Cash Out W Pzbuk

Dzięki zamknięciu zakładu, gracze mogą zapewnić sobie wygraną, nie obawiając się o in order to, że mecz mógłby jeszcze pod koniec przybrać zgoła inny bieg. Jednak nawet w sytuacji braku wygranej opcja cash-out okaże się” “przydatna, jeśli chcesz chociaż odzyskać kwotę swojego zakładu, czy uratować zakład akumulacyjny. Jak zatem widzisz, cash-out może zapewnić ci niejako pewne ubezpieczenie i zagwarantować sytuację bez ryzyka, ngakl, że nie będziesz musiał drżeć o dalszy przebieg jakiejś rozgrywki. Kursy nie und nimmer und nimmer grają – pierwszą we w zasadzie podstawową wskazówką dotyczącą obstawiania zakładów bukmacherskich jest to, że zajecia z na wydarzenia sportowe nie są gwarancją powodzenia.

 • Nie będzie przesadą stwierdzenie, że jeśli chodzi o przyszłość giełdy zakładów, to… ona sama jest przyszłością.
 • Dla wielu” “osób typowanie meczów stanowi doskonałą rozrywkę i genuinely sposób na dodatkową dawkę adrenaliny.
 • Formularz rejestracyjny nie powinien być dla Ciebie żadną przeszkodą, jednak jeśli masz jakieś problemy, to be capable to pamiętaj, że jesteśmy w stanie pomóc Ci em naszym live chacie.
 • Zakłady bukmacherskie mają taką zasadę, że to z operatora zależy, czy pozwoli skorzystać unces funkcji cash out, czy jednak uniemożliwi wcześniejszą wypłatę.
 • Jeżeli masz kupon AKO zawierający siedem zdarzeń we poprawnie wytypowałeś sześć z nich, to bukmacher będzie chciał, abyś wypłacił pieniądze we prawdopodobnie przedstawi Ci hojną ofertę.

Taka opcja powinna być konieczną funkcją każdego bukmachera a nie czymś ekskluzywnym, yak u niektórych. Opcję cashout warto skorzystać w sytuacjach, gdy nie jesteśmy” “pewni ostatecznego rezultatu tego, na co obstawiliśmy, lub gdy chcemy zabezpieczyć swoje wygrane lub minimalizować straty. Superbet oferuje jedną z najniższych marż na piłkę nożną na rynku, co przekłada się em korzystniejsze kursy dla graczy. Jeśli chodzi o strategię Cashout, warto mieć mhh uwadze, że nie und nimmer zawsze trzeba z . niej korzystać.

Kiedy Warto Skorzystać Unces Opcji Cashout?

Gdy masz wystarczająco czasu, zawsze lepiej skontrować zakładem przeciwnym. Otwarte zdarzenie to tego rodzaju, które wciąż keineswegs zostało zakończone np. Kwalifikujący się coupon nie może zawierać przestrzelonych zakładów oraz musi zawierać chociaż jeden trafiony variant. Generalnie można przyjąć, że zaproponowany w danym momencie cashout – jest iloczynem wniesionej przez gracza stawki oraz całkowitego kursu. Zmienna w postaci stawki – jest automatycznie zmniejszana o należny podatek od gry, chyba, że grający korzysta aktualnie unces promocji (gra bez podatku). Najważniejszym warunkiem wcześniejszego skeszowania puszczonego zakładu jest to be able to, aby wszystkie pozycje na kuponie on the web były trafione względnie wciąż były w grze.

 • Jeśli chcemy zagrać u bukmachera, który oferuje funkcję funds out there, musimy zacząć od poszukiwań odpowiedniego strony.
 • Po pełnej weryfikacji konta otrzymasz możliwość pełnego wykorzystania możliwości, które są dostępne na ENHANCES.
 • Część bukmacherów udostępnia z kolei cash-out w każdej chwili” “– nawet bezpośrednio po obstawieniu zakładu – do momentu pojawienia się mhh kuponie pierwszego przegranego typu.
 • Mimo wszystko jest to be able to be able in order to korzystne rozwiązanie, z którego warto em co dzień korzystać, gdyż niższa wygrana zawsze będzie cenniejsza niż przegrany coupon.
 • Praktycznie nie znajdziesz już bukmachera, który nie posiadałby aplikacji mobilnej (iOS/Android) bądź chociaż zoptymalizowanej mobilnej wersji swojej strony.

To tryb, który działa też w zakładach bukmacherskich eWinner, forBET, Etoto, Betclic, Totolotek, LVBET i PZBUK. Według analizy, breva Superbet jest uznawana za najlepszy Cashout t Polsce. Superbet to renomowany bukmacher, który oferuje swoim klientom doskonałą funkcję Cashout. Gracze mogą skorzystać z cashoutu watts dowolnym momencie, co daje internet marketing pełną kontrolę nad swoimi zakładami. Od tego czasu rozpoczęcia naszej działalności” “jako bukmacher, udało nam się zebrać wiele pozytywnych opinii, carry out znakomitych klientów.

Jak Działa Cash-out? Który Bukmacher Unces „zamknij Zakład”?

Sprawdź naszą ofertę, zarejestruj się i zostań członkiem grupy BETTERS – legalnego polskiego bukmachera on-line. Cash out t standardzie jest dostępny już u większości legalnie działających watts naszym kraju bukmacherów. Cash out może aktywować się zarówno dla zakładów przedmeczowych czy rozgrywanych na żywo, a także niezależnie od liczby zdarzeń na kuponie (zakład pojedynczy we akumulacyjny). Dlatego też w niektórych przypadkach gracz może widzieć opcję cash out w formie „zamglonego” buttona (nieaktywna) i kalkulatora wyświetlającego kwotę mniejszą z wniesionego wkładu.

Gracze zakładów bukmacherskich nie mają rzecz jasna obowiązku korzystania z funds outu. To po prostu jedna unces opcji, której można, ale nie trzeba używać w trakcie obstawiania. Poza tym są różne inne funkcje poza money outem, którymi można się zainteresować.

Jak Ustawić Limit Budżetu Na Cash Out

Wybieramy mecz, w którym spodziewana jest większa liczba goli i jednocześnie kurs powinien przekroczyć 1. 20. Natomiast keszowania swoich kuponów przed czasem nie polecamy obstawiającym single, albowiem watts dłuższej perspektywie tego rodzaju ruchy mogą niekorzystanie wpływać na osiągane wyniki. Wszystko ze względu na to, że podwójna marża w tym przypadku gwarantuje nikłe wygrane, które w późniejszym terminie bardzo łatwo źle rozlokować i actually w efekcie stracić. Jeśli lubisz obstawiać zakłady SOLO i actually potrzebujecie kapitału, to be able to lepiej go ugrać za pomocą dodatkowych premii finansowych. Na tle konkurencji wyróżnia się on tym, że łączy się on automatycznie” “unces wysokimi kursami znajdującymi się w ofercie, a także z grą bez podatku, co jest huge unikalnym udogodnieniem.

Oby zapoznać się z zasadami i warunkami danego bukmachera, aby dobrze zrozumieć, yak dokładnie działa konstruera opcja. Każdy bukmacher może mieć nieco inne zasady dotyczące Cashoutu, dlatego ważne jest, aby być świadomym” “tych różnic i w? Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać tę funkcję we cieszyć się jej korzyściami podczas obstawiania zakładów sportowych. Możesz śledzić zmiany kursów we decydować, kiedy chcesz skorzystać z money out, nawet gdy zakład jest watts trakcie rozgrywki.

Czy Można Negocjować Kwotę Cashoutu?

Korzystając z funkcji Cash Out, gracze muszą rozumieć keineswegs tylko mechanizm kursów zakładów bukmacherskich, ale także zasady związane z różnymi rodzajami tej opcji, tj. W większości przypadków wystarczy uruchomić aplikację danego bukmachera, wejść w podgląd kuponu i wybrać opcję jego wcześniejszego zamknięcia. Należy jednak pamiętać, że proponowana kwota, która zostanie wypłacona w ramach funkcji cash-out, jest zmienna.

 • Jeżeli dane spotkanie trwa i wydarzy się t nim coś ważnego, to blokowane są tymczasowo nie wy??cznie kursy (które za chwilę ulegną zmianie), ale i opcja skorzystania z cash out’u.
 • Żeby “wycofanie kuponu” było możliwe, em zakładzie sportowym nie und nimmer może znajdować się żaden przegrany form bukmacherski.
 • Ważne jest, aby monitorować sytuację na boisku we podejmować decyzje w oparciu o aktualne zmiany w przebiegu meczu.
 • Działa on nie wy??cznie na zakładach akumulowanych, ale także i actually na kuponach pojedynczych.

Gracz zagrał coupon u bukmachera Bonanza, który umożliwia klientom opcję early on cashout. Jeżeli pojawi się taka opcja, klient może zamknąć kupon przed jego rozstrzygnięciem. Dlatego dysponując transmisją spotkania, gracz jest w stanie ocenić, czy zapowiada się na krecz, czy nie. Jeśli tak – może skorzystać z cash outu i zyskać pewność dzięki szybszemu zamknięciu zakładu. „Buki” najczęściej zamykają rynek w czasie przerwy medycznej, więc gracz jest w stanie ich wyprzedzić. Cznie w kuponach złożonych z kilku wydarzeń (AKO), ale również w tych pojedynczych (SOLO), jeszcze watts trakcie trwania zawodów.